2011

2.11. - a další videa cvičení s Deanem :-) odložení a vpřed, obíhání bočnic

30.10. - a něco málo co děláme s Deanem :-) trošku poslušnosti, obíhání,stay, odložení, tunel a další blbinky :-)

25.9. - Mladá Boleslav - MR teriérů - na domácí půdě se nám docela dařilo, škoda DISku v jumpu - utekl nám součet, ale 3.místo v openu a 3. místo SA3 - první úplně čistá zkouška bez trestných bodů :-))) video, výsledky

19.9. a jedno domácí video :-)

17.9. - Česká Lípa - dnes jsme jeli na neoficiální benefiční závody - vybíralo se na Dobranovský útulek - akce splnila plán - vybralo se 250 kg granulí, konzerv a další různé potřebné věci. Běželi se dva běhy - jump a open. V jumpu jsme byli 3. a v openu DIS. Závodní premiéru si dnes odbyla Cony Jany Hendrychové a šlo jim to moc dobře :-). Video

10. - 11.9. MČR Žamberk - protože se nám podařilo kvalifikovat na MR, vyjeli jsme v pátek odpoledne směr Žamberk. Společnost v chatce nám dělala Iva Francová, Katka Hudcová a Petra Haspeklová. Príma společnost ! V sobotu jsme běželi hned ráno v půl deváte jump. Doběhli jsme ho čistě a zařadili se na průběžné 20.místo. Večer jsme si došli na výbornou večeři a potom na velkou procházku podél Orlice. V neděli se běžel open, my šli na řadu až v půl třetí odpoledne, Kellynka si shodila jednu tyčku a tak jsme byli na 22.místě. V součtech nám to vyneslo krásné 15.místo z 56 týmů SA3 - Kellynko děkuji - udělala jsi mi radost !!! video

3.-4.9. - Turnov - a znovu na Koze - na víkend jsme vyrazili ve složení - já, Kellynka a Dean a Petra s Akimem. Opět jsme spali v chatce a Dean byl celý víkend moc hodný. Pomáhala jsem turnovským se zapisováním a tak děkuji Petře, Lucce a ostatním za pomoc s Deanem. Výsledky, video

27.8. - Mělník - s Petrou a Akimem a s Kellynkou a Deanem. Ráno bylo krásně teplo - vyrazili jsme v tílku a kraťáskách - odpoledne déšť a 13°C - no i v tom hrozném počasí se nám docelo dařilo. Zkouška 1.místo a open 3.místo :-) No a jak se líbilo Deanovi na jeho prvních závodech ? Nejdřív byl vykulený a štěkal a vrčel na všechno a všechny :-) pak se mu to okoukalo a celé to ošklivé odpoledne prospal zalezlý ve stanu pod dekou. Výsledky,video.

21.8. - dnes se splnil můj sen !!!! Přivezla jsem si domů štěně borderky - jmenuje se Andor the Guardians of Albion - doma Dean, na cvičáku Dee-dee. Více o něm na jeho stránce.

20.8. - Jičín - jako každý rok i tentokrát se nám v Jičíně běhalo dobře. Dokonce jsme doběhli i první čistou zkoušku ! Teda až posléze jsem zjistila, že je tam nějaký drobek za čas :-( Ale to nevadí :-))) Video, výsledky.

31.7. - 6.8. - Cvikov - letní výcvikový tábor - v příjemné společnosti a s Kellynkou jsem strávila celý týden. Počasí se vydařilo ( pršelo jednou a ne moc dlouho ). Naši skupinu trénovala Martina Konečná a moc se nám to líbilo :-) Taky jsme si tam zaběhli dvě zkoušky, ale obě DIS - Alice se opět vyřádila :-))))

16.-17.7. - Lomnice nad Popelkou - po měsíční pauze jsem vyrazili na závody do Lomnice na Speciál loveckých plemen. Co se týká běhání tak se nám v sobotu povedl jump na 3.místě a open v neděli na 9.místě - jinak vše DIS. Zato jsme si holkama užily sobotní odpoledne a večer. Ubytovaly jsme se ve Ski centru, vyšplhaly na rozhlednu na můstku a večer příjemně poseděli v místní restauraci :-). Fotky, video, výsledky.

18.6. - dnes ukázky agility na Bělském balónovém hemžení - škoda, že neletěly balóny, na to jsem se těšila. Bohužel kvůli větru a špatnému počasí nemohly startovat - tak snad příště :-)

12.6. - Přespala jsem u Ivči Francové ( děkuji za večeři a nocleh ) a poprvé jsme si s Kellynkou vyzkoušely coursing. Navzdory dešti se nám to moc líbilo a tak jsme se přihlásily hned na další trénink. Video.

11.6. - Litoměřice - pejsci pro kočičky - benefiční závody pro kočičí útulek. Vybraly se nejenom granulky, ale i nějaké korunky. Naše běhání se neslo ve znamení velmi uvolněné atmosféry  a prokecaného dne s Alicí :-). Jump jsme měli čistý na 4.místě a SA3 a open DIS (ale pěkný). Výsledky, video.

4.-5.6. - Rozkoš - horký víkend  na Rozkoši byl opravdu rozkošný :-) ! Parkury rozhodčího T. Glabazni byly dlouhé a super ! Vloni jsme u něj nezaběhli ani jeden a tentokrát to bylo 50/50 - dokonce jsme si odvezli i jednu zkoušku A3 - a kdybych tolik nespěchala do cíle s vidinou doběhlé zkoušky - mohla být i čistá - takhle to bylo s jednou odskočenou zónou :-( - nevadí příště....... výsledky, fotky,video sobota, neděle

28.5. - Česká Lípa - Buřt Cup - krásné počasí, super zázemí a kantýna, no prostě další vydařené závody s prima společností :-). Kellynka běhala pěkně, open i jump čistě a na bedně. SA3 DIS - ve zkoušce si prostě počkáme...video, výsledky.

21.5. - Mladá Boleslav - Acana May Cup - dlouhodobá a důkladná příprava nesla své ovoce, závody jsme zvládli ( troufám si říci na jedničku s hvězdičkou ) a protože jsem si po dlouhé době vzala s sebou i kníračky - byla jsem mrtvá ještě v neděli.... Ale i tak se občas zadařilo. Airinka no comment - shazuje stále stejně hodně, Lucinka poprvé ve veteránech v součtech na 1.místě a Kellynka bodovala v openu - 2.místo. Ale za tu radost kníraček to stálo a na podzim si asi zaběhají opět :-) Video není, fotky dodám časem, výsledky.

14.-15.5. - Litoměřice - Marína - krásný víkend v krásném prostředí ! Jenom to běhání,kdyby bylo lepší :-))) Naše premiéra v A3 dopadla neslavně :-( zase si vyběhla na startu dřív,takže zpět, skočka a pryč.... no a v neděli sice taky DIS, ale trošku hezčí. Všechny výsledky, video a fotky. Večer jsme poseděli a popovídali si s kamarády, k poslechu a tanci nám hrála živá hudba a dobroty na grilu nám připravoval sám šefkuchař - co víc si přát :-) A nakonec ještě jedno video - tentokrát 100% neagilitní :-)

7.-8.5. - Turnov - Zrcadlová koza - toto byl náš nejvydařenější víkend, v sobotu jsme si vyběhali tu poslední do trojek a v neděli jsme byli na bedně v každém běhu a nakonec i třetí místo v součtech :-))))) výsledky, video sobota a neděle

1.5. - Jičín - prvomájové závody - dneska běhala Kellynka moc hezky, open i jump se jí povedl čistě a i když nebyli na bednu, byly to pěkné běhy. Zkouška se nám moc nepovedla, vypadla ve slalomu, potom ještě špatný náběh při opravě a tak jsem jí nakonec diskla na zóně kladiny, protože nebyla přesně podle mých představ - zastavila až na trávě :-(. Takže si na tu poslední do trojek ještě chvilku počkáme :-) výsledky,video

25.4. - Mělník - uskákané dvojzkoušky - v týdnu jsem si dělala srandu, že si jedu pro další přestupovou zkoušku do trojek :-) - realita byla ještě lepší - máme další dvě - Kellynce se povedly obě zkoušky čistě a obě na druhém místě :-), takže už nám chybí jenom jedna a pošupajdíme do trojek !!! Video není, tak aspoň výsledky a fotky od Ivana Pomykače.

16.4. - Počernice - první závody po půl roce. Trošku komlikace cestou a tak jsme přijeli o půl hodiny dýl. Naštěstí nás nechali pořadatelé projít trať a zaběhnout i první zkoušku. Bylo to trochu hektické, do deseti minut po příjezdu jsem stála na startu, ale možná je to pro Kellynu lepší - nemá čas se nudit :-). Takže jsme zaběhli čistě, rychle a skončili na prvním místě ! Tímto se dodatečně omlouvám všem, které jsem tímto odsunula z ,,bedny" :-(, druhá zkouška DIS, no holt bych chtěla moc...Po prvním odmítnutí jsem zkusila jít co nejrychleji, nečekat na ni a nechat Kellynku, aby taky pracovala trošku sama. Ale zase bylo pozitivní, že i bez velkého hlídání nevynechala žádnou překážku a zóny i slalom byly bez chyby - takže jóóó - jen tak dál ! Jo a taky je to druhá splněná do trojek :-)!!!  video,fotky,výsledky

9.4. - v sobotu odpoledne jsme se sešli u mně doma, probrali pár věcí ohledně závodů, byli jsme se projít u Jizery, zkolaudovali nové skočky a nakonec došlo i na gril :-). Prostě báječné odpoledne ! fotečky

6.2. - klubový šampionát AMB - tentokrát snad ani nebyl tak zimní jako blátivý.....ale i tak, po kotníky v blátě, jsme se príma proběhli. Opět jsem vytáhla i Ondráška, běhal s Lucinkou a doběhl na druhém místě v kategorii psovod junior, Airinka byla po operaci - takže doma, Kellynka s jednou chybou na bramborovém, čtvrtém místě a Lucinka ve veteránech se mnou - třetí místo. video, fotky od členů AMB