Co nás baví

Agility

Agility trénuji v Mladé Boleslavi. Začala jsem v roce 2006 s LuckouAirinkou. Všechny tři nás moc baví a tak nám učení šlo docela rychle. Od roku 2007 jezdíme i po závodech, na kterých se nám někdy daří a někdy ne, asi jako všem.  A na to jak, se můžete podívat tady.  A v roce 2007 se rozrostla moje smečka o další potvůrku - Kelly. Od roku 2008 učím u nás na cvičáku začátečníky. Což mě taky baví, jenom toho času bych potřebovala asi víc. Ale je zajímavé sledovat pokroky jak páníčku, tak i pejsků.

Flyball

Tak ten provozujeme pouze jako okrajovou činnost. Ne že by jsme nechtěli víc, ale jaksi to nejde. Kníračkám a bohužel ani teriérce se nedaří na boxu. Ale s radostí si běhají pro tenisáky na šút.

Nově jsme se v roce 2015 opět zapojili do tréninků flyballu, neboť Phoebe má talent od boha :-))) a Deanek odkoukal chytání míčku, takže to zkusí taky ;-)

Různé triky

No a co jsme objevili clicker, občas zkouším s Kelly i nějaké triky. Ale spíš tak pro obveselení známých a aby si Kelly trošku namáhala mozeček. Kníračky to moc nenadchlo.

hlavolamy

Na přelomu roku 2014/2015 jsem objevila novou zábavu - hlavolamy pro psy .... a všechny nás to moc baví