2010

9.-10.9.2010 Turnov Zrcadlová koza - a opět na koze, tentokrát na intenzivním tréninku s Honzou Smočkem. Počasí luxusní (kromě ranních mrazíků), lidičky se sešli moc fajn a běhání taky super. Potrénovali jsme hlavně samostatné zony. Rozhodně bych v sobotu nevěřila, že bude Kellynka dělat v neděli zony na áčku sama i když od ní stojím přes kladinu. A perlička na závěr ? V neděli po příjezdu, jsem zamkla auto, došli jsme na čaj , postavili parkur a hurá běhat ! Jenže ouha, auto nešlo odemknout. Umřel ovladač a  klíčem mi to odemknout nejde. V autě všechno-včetně Kelči. Takže jsem musela zavolat Jirkovi, aby mi přivezl jiný ovladač, ještě že jsem nebyla třeba v Brně :-)))) Pár fotek od Katky Meierové.

4.-5.9.2010 Turnov Zrcadlová koza - jak jsem na jaře slíbila, tak jsem se opět vypravila do Turnova na celý víkend.Tentokrát jsem jenom neběhala, ale pomáhala turnovským i s organizací, takže to byl perný víkend. Závody posuzoval Zdeněk Spolek. V sobotu se Kellynce povedla dvojková zkouška-čistě a druhé místo (zase nás předběhla Agnes s Katkou) -takže první do trojek :-), jsem zvědavá, jak dlouho nám bude trvat, než přibude další :-)))) a jinak DIS. Neděle už zase trochu horší, předčasný start, takže jsem ji vrátila. A i jinak se mi to v neděli moc nelíbilo. Doběhli jsme jen jeden běh a nijak dobře. Výsledky,video.

21.8. - Jičín - dnešní závody pískala Veronika Vostrá a její parkury byly opravdu moc pěkné - běhavé a přitom i s pěknými technickými pasážemi. Kellynka běhala pěkně, žádné extra bejkárny a pěkné postupky. Zkouška se jí moc ,,povedla" - čistě až ke slalomu - tak se vyflákala na náběhu a potom zase čistě :-).Příjemná společnost a krásné počasí byla už jenom třešnička na dortu. Výsledky, video

14.-15.8. - Lužany u Jičína - speciál loveckých plemen - a zase lilo celý týden. A tak jsme s Petrou ,Janou a Sabinou zavrhli stan a začali shánět chatku, což se nakonec naštěstí povedlo. Vyrazili jsme už v pátek a večer poseděli na terásce hospůdky. Celou noc jsem poslouchala jak prší a přemýšlela, jak to bude vypadat v sobotu. A začalo to hned ráno, první krok z chatky na trávu a úúúú už jsem se vezla po zadnici, hezky pěkně z kopečka, celá durch a od bláta. Udivené pohledy holek po návratu a otázka : Vždyť jsi šla na záchod ? :-))) No nic, hlavně že na parkuru už to bylo lepší :-) Pršet přestalo a zbytek víkendu bylo krásně a došlo i na kraťásky. Fotky od Janči, výsledky a video.

6.8. - Cvikov - do Cvikova jsem vyjela jedno uplakané páteční odpoledne se Zděnkou, aby jsme si zaběhli jednu zkoušku. Lilo opravdu fest ještě při prohlídce. Začínala běhat,,elka" a tak jsem měla štěstí a než na nás přišla řada, déšť ustal. A povedla se nám docela pěkná, rychlá dvojka s jedním odmítnutím u slalomu. Ten náběh pro nás byl ale opravdu těžký oříšek:-( Podívejte se sami - video.

25.7. - letní klubový šampionát - počasí sice moc letní nebylo, ale aspoň nepršelo. Kellynce se povedl DIS a Airinka skončila na 6.místě. Video :-)

20.7. - dnes u nás byla na návštěvě moje švagrová s dětmi a Lukáškovi se moc líbila Kellynka.

18.7. - Lucince se už daří dobře. A aby si nelízala jizvu, dostala hezký obleček.

17.7. - Louny dvojzkoušky - dnes poprvé v SA2. Kellynka doběhla oba běhy. Sice ne čistě, ale zato rychle, soustředěně a nezlákala ji ani jedna z několika pečlivě nastražených pastí. Za společnost a odvoz děkuji Zděnce Džuvarovské. Video není - na kameru jsme vzpomněli až na místě:-)). Výsledky.

10.7. - Dvůr Králové n.Labem - vedro, vedro a ještě jednou vedro. Přesně takové byly dnešní závody. Kellynce se ani nechtělo z boudy. První běh - jump - naprosté fiasko 1,2 - DIS. Zase vůbec nevnímala a ještě si 4x dala tunel !!! Zkouška už vypadala líp i když taky DIS, nějak jsem se tam zamotala a open jsme doběhli s jedním odmítnutím. Tak aspoň něco. Výsledky.

2.7. - dnes Lucinka podstoupila dlouho plánovanou operaci. Vše zvládla moc statečně a tak jí přeji brzké uzdravení :-)

26.-27.6. - Dvůr Králové n. Labem - Otevřené mistrovství východních Čech - jako vždy ve Dvoře, to byl pěkný víkend. Za společnost děkuji Ivě Jílkové, Lucce Novákové a Petrovi Šebkovi, Petře Škvárové a na krátkou dobu mi svěřené Peťulce Hájkové. My čtyři holky běhaly a snažily se na parkuru a Petr se zatím výborně staral o gril a nasycení našich žaludků. A musím podotknout, že úspěšně !  V sobotu nám pískal pan Glabazňa, Kellynce se povedl hned první běh jump čistě a docela rychle a z 51 smolíků skončila na 8.místě, zkoušku měla s jednou chybou a jedním odmítnutím na 12.místě. No a to bylo všechno. Všechny další běhy DIS. V neděli pískal Petr Rybář. Všechny parkury byly zajímavé a tak jsem zkoušela různé vedení a bohužel i věci, které nemáme moc natrénované :-(((  a tak jsme si občas nerozuměli. Ale kde jinde to zkoušet, než na závodech že ? :-))) Výsledky, video a něco malého pro pobavení.

 

17.6. - Centrum83 - a další ukázky pro postižené, tentokrát u nás v MB. Účastnila jsem se už po třetí a stejně mě ty ,,děti" pokaždé znovu mile překvapí. Hned po příjezdu se k nám ženou staří známí a pomáhají vykládat překážky. Objímají nás a usmívají se od ucha k uchu. Napjatě sledují celý program, ale nejvíc se těší na konec, kdy si budou moci pejsky pohladit, házet jim míček, nebo je jenom držet na vodítku.

13.6. - Kyje, trénink s Martinou Wasseubauerovou - jsem moc ráda, že jsem se dostala aspoň na jeden den. Trénink byl moc fajn, opět jiný pohled, nové rady. Až Martina zase bude někde poblíž, určitě nebudu váhat. Pár foteček tady.

5.6. - Valečov ukázky - dnes jsme vyrazili na Valečov pobavit postižené děti a dospělé. Ukázali jsme jim jak se s pejsky běhá agility, tancuje a dělají různé jiné blbinky.

 

29.5. - Česká Lípa dvojzkoušky - počasí si s námi letos pěkně pohrává, ale na víkendy se vždy vyčasí. I tuto sobotu bylo slunečné počasí, a já ho nečekala, takže jsem se pěkně pekla v dlouhých kalhotech a tričku s dlouhým rukávem :-(((. Ale to Kellynce nebránilo v zaběhnutí pěkných běhů. Snad jako vždy, když staví parkury Alice. Ty nám prostě sedí. Takže první zkouška čistě a 2.místo. Předběhla nás Ágnes s Katkou Slánskou. Druhá zkouška se dvěmi chybami - zóna na kladině ( tam jsem to nevydržela a vypálila dřív ) a na houpačce, ta nám prostě na závodech nejde:-(((( Fotky ani video tentokrát není,veškerá dokumentující technika zůstala doma. Foto z vyhlašování je od Jandi Hendrychové. Tak aspoň komplet výsledky.

22.-23.5. - Lovosice Porta Bohemia Cup - další víkendové závody za námi. Škoda, bylo tam hezky. Každý den 4 běhy, v sobotu navíc hra, kde byly jednotlivé překážky obodovány a v časovém intervalu 30-ti vteřin se sbíraly body. Docela nám to šlo a skončily jsme třetí. V sobotu už jsme doběhly jenom jump na 4.místě, jinak DIS. No, když si Kelly myslí, že se zase budou skákat zóny, tak má smůlu. Oprava a pryč z parkuru ! Taky byla vyhlášena kategorie dvoučlenných družstev, s domácí Janičkou Pospíšilovou a její kavalírkou Lotty jsme se pojmenovaly Rychlá rota a díky jejich dvěma čistým běhům a našemu doběhlému aspoň jumpu, jsme se umístily na 2.místě. V neděli ráno jsme trošičku bloudily při přejezdu z kempu, takže jsme přijely tak akorát na přezutí a prohlídku. Začínalo se jumpem. Ten se mi moc líbil. Pěkný, běhavý, žádné motanice a Kellynce taky. Však se taky tak rozeběhla, že jsem jí nestačila a tak bohužel zahučela kousek před cílem do jiného tunelu. Škoda.... V neděli jsme doběhly zkoušku na 3.místě, ale radost jsem z ní moc neměla. Skočená zóna na kladině, dvě opravy ve slalomu, no postupka 2,96. Nic k chlubení ! A poslední běh bylo finále. Za celý víkend se sbíraly body za doběhlé openy a jumpy. No my ten jeden jump. Takže jsem si začala balit, že jako finále pro nás nic. Parkur postavený, holky šly na prohlídku a já si odskočit. Hodím oko na startovku smolíků a proboha....jsme tam taky.Hlava mi to moc nebrala, ale tak aspoň na dvě minutky na prohlídku. A podle toho to dopadlo. Ze 12 startujících, 10 doběhlých a my ? No desátí ! :-))))))) Výsledky, video sobota,neděle a fotky od Jandifotky od druhé Jandi a další na stránkách ZKO Lovosice

A aby nebyl víkend jenom agi, v sobotu jsme díky Renatě Mandové a jejímu noťásku sledovali semifinále MS v hokeji. Asi tak půl minuty do konce se začali všichni rozcházet a že tedy boj o třetí místo taky dobrý. Ale co to ? 7 vteřin do konce góóól. Takový řev ještě cvičák v Lovosicích nezažil. A tak se odložilo vyhlašování a sledovali jsme prodloužení. A potom ještě nájezdy. Nikdo z nás ani nedýchal. A podruhé během krátké chvíle obrovská radost - budeme hrát o zlato. A popravdě docela mě mrzelo, že to už budu sledovat druhý den u TV sama.

15.5. - Děčín benefiční závody - už třetí rok po sobě jezdím do Děčína a tak jsem nemohla vynechat ani letos, hlavně když výtěžek jde na děčínský útulek. A taky se nám tam vždy docela daří. A tak i tentokrát jsme ze čtyř běhů tři dokončili, a z těch tří byli dvakrát na bedně. Jump A1 jsme doběhli s jedním odmítnutím - druhé místo, zkoušku SA1 čistě - první místo a open s jednou chybou na osmém místě. Čtvrtý běh byl asi pro Kellynu už navíc a tak po třech odmítnutích - DIS. Počasí nic moc, ale nepršelo a tak se to dalo vydržet. Kdo by si myslel, že v půlce května bude 13 stupňů ????  Výsledky, video.

8.5. - Česká Lípa českolipské pacičkování 6.ročník - navzdory předpovědi počasí (zataženo, přeháňky,bouřky) byl krásný slunečný den. Pěkné prostředí Dubického koupaliště, jenom s jednou připomínkou - okolo parkuru moc málo místo - byli jsme tam jak sardinky.  Po jumpu jsem si připadala, jako bych se vrátila o týden zpět - druhý nejrychlejší běh s jednou shozenou tyčkou a 7.místo:-(, SA1 - DIS, špatný začátek slalomu a oprava se nám povedla až po třetím odmítnutí. Až v openu se nám povedlo - 3.místo pěkným čistým během:-). Takže ono to opravdu jde - naše první umístění v otevřeném běhu. Výsledky a video.

1.-2.5. - Turnov Zrcadlová koza - tak sem určitě zase pojedu. Krásné místo přímo u Jizery, hospůdka s moc dobrým jídlem, porce jak pro slona.  Parkury stavěla a posuzovala Eva Plíštilová. Bylo to hodně technické, takže na každou prohlídku jsem šla se slovy : Proboha co já tady budu dělat ???? Ale světe div se ! V sobotu Kelly zaběhla všechny běhy ! SA1 dokonce vyhrála . V jumpu mě mrzela jedna shozená tyčka, která nás, se třetím nejrychlejším časem, odsunula na páté místo, ale pozdě bycha honit, že ?  V neděli nevím proč, jsem vůbec neměla náladu - spát se mi chtělo, sluníčko nebylo a tak se není co divit výsledkům - 3 x DIS :-(  No nic, příště snad bude líp........Výsledky, video sobota, neděle a fotky.

24.4. - závody v Jičíně - dnes se opravdu povedl krásný den. Závody pískal Petr Noga. Žádné extra výsledky jsem sice nepřivezla,ale nějaké pozitivum se určitě najde. Fotky od Janči Neumanové, výsledky a video.

11.4. - intenzivní trénink - dnes u nás byla Evča Linková a tak jsem přihlásila Kellynku, že se naučíme zase něco nového. A moje očekávání se vyplnilo, trénink byl moc moc fajn a teď už jen zbývá si na všechny finty vzpomenout na závodech a správně je aplikovat !! Evi díky !!!

5.4. - závody v Mělníce - běžela se jenom zkouška a jump. Pro Dana s Tessou to byla premiéra a nedopadla špatně a Sabina už je ostřílený závodník a tak jako jediná v kategorii MA1 doběhla a navíc čistě. Více povídání, video a výsledky.

24.3. - po dlouhé době jsme byli na tréninku flyballu, Kellynce se to moc líbilo. A já děkuji Míše za natočení videa.

8.3. - včera jsme byly na prvních letošních závodech. A byla jsem opravdu spokojená, konečně Kelly začíná ukazovat co v ní je. Běhala s chutí, rychle a soustředěně. A přivezli jsme si i výbornou zkoušku. Povídání najdete tady. Video tady a výsledky tady.

24.2. - opři se a pojď - to je další, co jsme se dneska naučily. A to jí pro změnu šlo zase velice rychle. Kellynka cvičí a já po očku koukám na hokej :-).

21.2. odpoledne - packa přes packu - tak tohle nám dalo opravdu zabrat !!! Už jsem si myslela, že je to pro Kellynku příliš velké sousto. V klidu ležet a hýbat jenom jednou packou, je pro ni trochu málo akční ! Až třetí den jako by se jí náhle rozsvítilo a šlo to !

21.2. dopoledne - protože nás za dva týdny čekají první letošní závody a Kelly asi dva měsíce neviděla překážky, přihlásila jsem se k Lucce na trénink. A jak to po té dlouhé době vypadalo ? Podívejte se tady.

13.2. - tak aby se Kellynka nenudila, naučily jsme se další psí kusy :drž tyč, plaz a cik cak.

4.2. - doplněno povídání o Airin a Kelly

2.2. - spuštěno do éteru .....

1.2.  - Kellynku to cvičení opravdu baví a jde jí to čím dál líp a rychleji. Pokračování stojky, nastup a balanc na balonu.

23.1. večer - a aby toho nebylo dnes málo, ještě jsme s Kelly zkoušely další psí kousek. Podívejte se tady.

23.1. dopoledne - dnes jsme měli na našem cvičáku zimní klubový šampionát, který jako vždy pořádala Míša a Martina a jako vždy to bylo moooc super. Více tady.

13.1. - když je venku sněhu po kolena, tak se bavíme doma. A co se dá udělat za 20 min ? Podívejte se tady tady.