zimní klubový šampionát

23.01.2010 19:31

 Dnes jsem ráno vyrazila na náš cvičák, kde Míša s Martinou pořádali zimní klubový šampionát. Jako vždy to byla akce vydařená a i když mrzlo až praštělo, teplý čajík a dobrá nálada nás alespoň trochu zahřála.

Vyjímečně se mnou jel i můj mladší syn Ondra, kterého jsem přihlásila do kategorie psovod junior. Ondrovi se běžet moc nechtělo, dokonce mám pocit, že se na mně i zlobil, ale nakonec trať s Lucinkou zdolali dobře a skončili na druhém místě.

Já běžela s Lucinkou ještě ve veteránech, kde jsme byly také druhé a s Kelly a s Airin v závodnících. Kelly se DISkla, ale přesto jsem z ní měla radost, běžela s chutí a bez zbytečných bláznivin a ten DIS byl tak trochu můj. A Airinka nakonec doběhla pátá s jednou shozenou laťkou. No v tom množství sněhu se divím, že byla jen jedna.

A co moji "svěřenci" ?  Lenka s Dafčou - 2.místo ve štěňátkách

                                    Dan s Tessou - 2.místo v pokročilých a krásný čistý běh !!!

                                    Sabina s Endym - 4.místo v pokročilých s jednou malou chybou

Potom měla Míša připravený závod na saních tříčlených družstev. Místo saní jsme měli boby. A to byla chyba, sáňky jely líp, ale sranda to byla. První se vezla Lenka a já s Ondrou ji táhla, potom jsem se vezla já a nakonec Ondra. A výsledek ? Boby nepřežily a my jsme byli nakonec šestí.

Takže se nám nakonec mrazivý den vydařil a co víc, Ondrovi se to docela zalíbilo a minimálně na letní klubový šampionát přijde zase.

fotky

 

 

—————

Zpět